Slovensko - Česko

Nadějný trénink. Ledecká ve sjezdu zaostala za Goggiaovou jen o tři setiny sekundy

Ester Ledecká se skvěle naladila na víkendové závody v rakouském Zauchensee. Ve druhém tréninku na sjezd Světového poháru zajela druhý nejrychlejší čas, když ztratila na italskou favoritku Sofii Goggiaovou pouhé tři setiny sekundy. Přímý přenos ze závodu ve sjezdu sledujte v sobotu od 10:35 na programu ČT sport a webu ctsport.cz.

Tréninková jízda Ledecké ve sjezdu v Zauchensee

Šestadvacetiletá Ledecká nestačila jen na vítězku všech tří sjezdů v dosavadní sezoně. Třetí místo stejně jako ve čtvrtečním úvodním tréninku, ve kterém byla česká závodnice šestá, obsadila Švýcarka Lara Gutová-Behramiová.

Ledecká se v sobotu představí ve Světovém poháru lyžařek po více než měsíci. Dosud jela v říjnu v Söldenu obří slalom a začátkem prosince v Lake Louise dva sjezdy a super-G. V prosinci na snowboardu byla druhá v paralelním obřím slalomu v Carezze a zvítězila v Cortině d'Ampezzo.

Druhý trénink na sjezd SP žen v Zauchensee (Rakousko):

1. Goggiaová (It.) 1:47,19, 2. Ledecká (ČR) -0,03, 3. Gutová-Behramiová (Švýc.) 0,70.