Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Ironman Havaj 2013

Mazeová si výhrou v superkombinaci upevnila vedení

Svatý Mořic - Slovinská lyžařka Tina Mazeová vyhrála superkombinaci ve Svatém Mořici a upevnila si vedení v průběžném pořadí světového poháru. Druhou Nicole Hospovou z Rakouska porazila o 88 setin, třetí místo ve Švýcarsku obsadila další Rakušanka Kathrin Zettelová.

Sjezdařka Mazeová
zdroj: ISIFA

Mazeová vykročila za třetím triumfem v sezoně už v dopoledním superobřím slalomu, který vyhrála o setinu před domácí Larou Gutovou. Také ve slalomu předvedla nejrychlejší jízdu, zatímco její soupeřky kazily, a po předchozích výhrách v obřích slalomech v Söldenu a Aspenu si připsala 14. vítězství v kariéře.

Američanka Lindsay Vonnová, po super-G čtvrtá, odpolední slalom po chybě nedokončila a v průběžném pořadí se propadla na čtvrté místo. Obhájkyně Křišťálového globu ztrácí na Mazeovou už 187 bodů. Celkově druhá zůstala díky čtvrtému místu Němka Maria Höflová-Rieschová, na třetí příčku se posunula Zettelová.

Jediná česká reprezentantka na startu první ze dvou superkombinací v sezoně Klára Křížová dokončila závod na 32. místě, za Mazeovou zaostala o 7,12 sekundy.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy