Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Hokej na zemi

Ledecká se zranila. Na přípravu do Chile pojede se zlomeným nosem

Ester Ledecká si zlomila nos a je po operaci. Informoval o tom promotér MMA organizace I am Fighter Petr Ondruš, u kterého Ledecká již několik let trénuje kickbox. Sama sportovkyně v tiskové zprávě uvedla zranění v horní části těla. I tak ale trojnásobná olympijská vítězka vyrazí na přípravný kemp do Chile.

Ester Ledecká
zdroj: REUTERS

Ještě v pondělí večer Ledecká podstoupila operaci a ve středu byla propuštěna z nemocnice. "Díky úžasné práci pana doktora Ediba Jaganjace a celého traumatologického centra nemocnice v Motole i ortopedické kliniky jsem v pořádku, jen o trochu více vyztužená do nadcházející sezony. Už se těším na lyžařské a snowboardové soustředění v Chile, kam za pár dnů vyrážím," uvedla Ledecká v tiskové zprávě.

Různé zdravotní potíže Ledeckou provázejí celou kariéru. Na olympiádu v Soči 2014 letěla jen se sebezapřením kvůli bolestem zad. V roce 2021 se v den závodu odhlásila kvůli komplikacím z mistrovství světa na snowboardu v Rogle.

Velké problémy měla naposledy letos v únoru před kombinací na olympijských hrách v Pekingu, kde navzdory tomu obsadila čtvrté místo. Tehdy se jednalo o bolestivé zranění v dolní části těla. Více podrobností Ledecká ani její tým dlouhodobě nezveřejňují.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články