Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Panorama

Ledecká pojede v Ga-Pa super-G až v pondělí, Goggiaová se zranila a přijde i o MS

Počasí v Ga-Pa opět zlobí sjezdařky. Po zrušení sjezdu se i druhé víkendové super-G odkládá na pondělí. A tak Ester Ledecká a kolegyně si musejí den počkat. Nebude už mezi nimi ale olympijská vítězka a nejlepší sjezdařka této sezony Sofia Goggiaová, která po zrušení závodu při sjezdu do údolí na vedlejší sjezdovce upadla a vážně si poranila koleno. Přijde i o účast na mistrovství světa v Cortině d'Ampezzo. Pondělní super-G odvysílá program ČT sport a web ctsport.cz od 10:50.

Ester Ledecká v super-G v Ga-Pa
zdroj: ČTK/AP

V německém středisku v sobotu odpoledne pršelo, organizátorům se ale povedlo trať na sjezdovce Kandahar připravit. V části svahu se však převalovala mlha a sjezdařkám tak znemožnila spustit se mezi branky špatná viditelnost.

Ledecká měla jet stejně jako sobotní super-G s patnáctkou, se kterou dojela šestá. Počasí v Ga-Pa letos "zlobí", kvůli větru a sněžení s deštěm se neodjel ani jeden trénink a sobotní sjezd byl proto nahrazen superobřím slalomem.

Závody v Ga-Pa jsou pro ženy poslední před mistrovstvím světa, které začne v Cortině d'Ampezzo 8. února superkombinací žen.

Osmadvacetiletá Goggiaová odjela po zranění z Německa na podrobné vyšetření do Milána, kde lékaři zjistili, že má v koleni zlomenou kost. Jak dlouho se bude léčit, neuvedli, jisté ale je, že přijde o MS.

Zdroj
ČT sport

Hlavní zprávy

Nejčtenější články