Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Grand Prix USA 2020

Ledecká byla v tréninku nedělního sjezdu 16., pak šla trénovat slalom

Den po nevydařeném superobřím slalomu skončila Ester Ledecká ve zkráceném tréninku sjezdu na mistrovství světa v Aare šestnáctá. Další česká lyžařka Kateřina Pauláthová obsadila 36. místo. Druhý trénink na nedělní závod vyhrála Švýcarka Jasmine Fluryová.

Ester Ledecká
zdroj: ČTK/AP autor: Marco Trovati

Olympijské vítězce v super-G Ledecké v úterý nevyšel při zhoršené viditelnosti závod v této disciplíně, skončila sedmadvacátá a výsledek oplakala.

Trénink sjezdu odjela bez většího zaváhání a za Fluryovou zaostala o 1,35 vteřiny. Hned po dojetí spěchala na trénink slalomu před páteční kombinací.

"Po včerejšku to bylo o hodně lepší. Doufám, že se z toho po dalším tréninku nějakým způsobem vyhrabe a do neděle že si bude víc věřit a nebude ta jízda zadřená," komentoval rozpoložení Ledecké trenér Tomáš Bank.

Je nám líto, video expirovalo.
Ledecká byla v tréninku na sjezd 16. Doufám, že se z toho vyhrabe, řekl Bank

Trénink sjezdu byl zkrácen. Ženy brzdily před závěrečnou pasáží a cílovým svahem, protože na něm už byl připraven mužský super-G.

Den po titulu mistryně světa v superobřím slalomu si udělala volno americká hvězda Mikaela Shiffrinová, trénink vynechala i Lindsey Vonnová. Další tréninky sjezdu mají ženy na MS na programu ve čtvrtek a v sobotu.

Zdroj
ČTK, ČT sport

Hlavní zprávy