Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
České ragby 2021

Změna choreografie jim sedí. Sourozenci Taschlerovi se blýskli před Pekingem na domácím ledě

Úspěšný podzim prožívají tanečníci na ledě Natálie a Filip Taschlerovi. Sourozenecká dvojice si v září zajistila účast na olympiádě v Pekingu a teď rostoucí formu potvrdila i vítězstvím na memoriálu Pavla Romana v Olomouci.

Je nám líto, video expirovalo.
Sourozenci Taschlerovi si v Olomouci zajeli kariérní maximum

Pro sourozence Taschlerovy to byl jediný domácí závod olympijské sezony. Vyšel jim náramně. Natálie a Filip vedli už po rytmickém tanci, v celkovém součtu od rozhodčích dostali 180 bodů a 86 setin, což je jejich dosavadní kariérní maximum.

"Od posledního závodu jsme se snažili hodně pracovat na detailech. Měnili jsme choreografii. Tenhle závod jsme chtěli odzkoušet změny před Varšavou, kde bude ISU Challenger. Funguje to a jsme nadšeni," uvedl Filip Taschler.

Brněnští rodáci se letos museli vypořádat s přetrženými vazy Filipova kolena, pod vedením italského trenéra Mattea Zanniho však předvedli velký progres a mohou těšit na cestu do Pekingu.

"To nejhlavnější v téhle sezoně jsme už dokázali, že jsme se kvalifikovali. Teď už si to jenom udržet a pořád těžce pracovat a dělat, co milujeme," prohlásila s nadhledem Natálie Taschlerová.

Hlavní zprávy