Jezdecký festival otevřela vítězstvím v Pony extralize Bubeníková

Lysá nad Labem – Středeční program druhého ročníku Jezdeckého festivalu v Lysé nad Labem byl ve znamení úvodního kola Pony extraligy v parkurových soutěžích. Z vítězství se radovala Adéla Bubeníková. "Byli jsme tu už loni, koně byli zvyklí, takže super," glosovala vítězka. Jezdecký festival vysílá každý den až do neděle náš web. Ve čtvrtek začíná přímý přenos v 9:00.

Nahrávám video
1. kolo Pony extraligy vyhrála Bubeníková
Zdroj: ČT sport