Následuje
MS 2020 Itálie

Zranění si vynutila rošády v nominaci na hokejový Channel One Cup

Bez zraněných obránců Milana Doudery, Ondřeje Vitáska a útočníka Roberta Kousala se bude muset na nadcházejícím turnaji Channel One Cup obejít hokejová reprezentace. Nahradí je beci Tomáš Kundrátek z Třince s Adamem Poláškem z Nižněkamsku, místo Kousala se na druhém turnaji Euro Hockey Tour představí jeden z trojice náhradníků Ondřej Beránek, Radan Lenc, Patrik Zdráhal.

Tomáš Kundrátek v souboji s Američanem Tylerem Mottem
zdroj: ČTK/ITAR-TASS/ autor: Artyom Korotayev

Trenér Miloš Říha už po čtvrteční nominaci avizoval, že na pondělním srazu by se k mužstvu měli připojit i náhradníci, mezi nimiž byli karlovarský Beránek, liberecký Lenc i Zdráhal z Vítkovic.  

"Vezmeme si je všechny do kempu, budeme s nimi pracovat. A pokud nám vydrží sestava, kterou jsme určili, pak je teprve budeme uvolňovat domů. V nominaci jsou kluci, kteří ještě hrají v pondělí a ve středu," řekl tehdy reprezentační kouč.  

Národní tým se bude v domácím prostředí připravovat do středy, kdy odletí do Finska. Do turnaje vstoupí ve čtvrtek 13. prosince v 17:30 v Tampere v utkání s tamní reprezentací. Po přesunu do Moskvy v sobotu od 13:45 změří síly s Ruskem a v neděli v poledne nastoupí proti Švédsku.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy