Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
CSIO3* Prague Cup 2021

Znojmo při premiéře v Lize mistrů podlehlo 3:4 Mnichovu

Znojmo – Ani hattrick znojemského obránce Libora Šuláka neodvrátil porážku 3:4 s Mnichovem. Orli tak svoji premiéru v Lize mistrů nezvládli, o reparát se vicemistr mezinárodní rakouské ligy EBEL pokusí na ledě Fribourgu.

Zápas Znojma s Mnichovem
zdroj: ČTK autor: Šálek Václav

Německý klub se dostal do vedení v 15. minutě, kdy se v oslabení prosadil americký útočník Aucoin. V početní výhodě se radovali i domácí - 79 vteřin před koncem úvodního dějství vyrovnal Šulák, který před polovinou utkání v další přesilovce otočil stav.

Německý mistr ve třetí třetině ale strhnul vývoj zápasu na svou stranu. Po 93 vteřinách smazal ztrátu Wolf a v 52. minutě během 52 vteřin Dán Christensen a Flaake získali Mnichovu dvoubrankový náskok. V přesilovce umocněné power play 97 vteřin před koncem opět Šulák vykřesal naději, ale prodloužení si Znojmo nevynutilo.

Výsledky základních skupin hokejové Ligy mistrů:

Orli Znojmo - EHC Red Bull Mnichov 3:4 (1:1, 1:0, 1:3)

Branky a nahrávky: 19. Šulák (Pucher, P. Kalus), 29. Šulák (J. Šeda), 59. Šulák - 15. Aucoin, 42. Wolf (Quint), 52. Christensen (Aucoin), 52. Flaake (Kettemer). Rozhodčí: Piragič (Chorv.), Lemerlin (Rak.) - Németh, Soos (oba Maď.). Vyloučení: 3:7, navíc Číp (Znojmo) 5 min. a do konce utkání. Využití: 3:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 3007.

Sestava Znojma: Schwarz - Lakos, Šulák, McMonagle, Řezníček, Biro, Lattner - P. Kalus, Tomas, Pucher - Vodný, Bruijsten, Bartoš - Wronka, Číp, Hughesman - Šeda, Györi, Špaček - Novák, Beroun. Trenéři: Režnar, Žůrek a Vybíral.

Lugano - Tappara Tampere 1:3
Lulea - SaiPa Lappeenranta 2:4
Junosť Minsk - Växjö 4:3 v prodl.
Linec - Košice 3:4.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy