Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice

Znojmo podlehlo v Salcburku, ve finále ligy EBEL prohrává 2:3

Salcburk - Hokejisté Znojma podlehli v pátém zápase o titul mistra mezinárodní ligy EBEL Salcburku 2:4 a v sérii na čtyři vítězství prohrávají 2:3. Orli neuspěli podruhé za sebou a budou v úterý od 19:40 na domácím ledě odvracet soupeřův mečbol.

Utkání Salcburk - Znojmo
zdroj: ČTK autor: Luboš Pavlíček

Stejně jako v pátek nevyšel Znojmu vstup do zápasu, v rozmezí čtrnácti sekund úvodní třetiny inkasovalo dva rychlé góly. O tři minuty později Šulák tečovanou střelu při přesilovce snížil. Šanci na vyrovnání v úvodu druhé třetiny Tomas nevyužil.

Ve 43. minutě už Znojmo prohrávalo s obhájcem titulu 1:4 a zmohlo se už pouze na zkorigování výsledku Podešvovým gólem. Salcburk v závěru utkání nedal soupeři šanci na zvrat. Po skončení zápasu se ještě strhla hromadná bitka.

Finále play off hokejové ligy EBEL - 5. zápas:

Salcburk - Znojmo 4:2 (2:1, 1:0, 1:1)

Branky: 10. a 26. Sterling, 9. Latusa, 43. Aquino - 13. Šulák, 46. Podešva (Číp, Stehlík). Stav série: 3:2.