Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
SP Itálie

Winnipeg bleskově prodal všechny permanentky na NHL

Winnipeg - Hokejová horečka ve Winnipegu po ohlášeném přestěhování klubu NHL Atlanta Thrashers se plně projevila při prodeji permanentních vstupenek. Kanadští fanoušci bleskově vykoupili všech 13 000 sezonních lístků, které dala společnost True North Sports and Entertainment k dispozici. Do Winnipegu se NHL vrátí po patnácti letech. Do roku 1996 tam působil tým Jets, jenž se poté přestěhoval do Arizony a hraje pod názvem Phoenix Coyotes.

V první fázi se během tří dnů prodalo 7 158 vstupenek, na něž měli nárok reklamní partneři a držitelé permanentek na zápasy týmu Manitoba Moose z AHL. Druhá část prodeje pro širokou veřejnost byla spuštěna v sobotu v poledne a zbývajících 5 842 lístků si zájemci objednali za čtyři minuty. Oficiální doba celého procesu včetně schválení transakcí byla sedmnáct minut.

"Nemám slov. Tohle je vrcholný důkaz vášně pro NHL, která je v této komunitě velmi, velmi dlouho a nic se jí nevyrovná," uvedl Jim Ludlow, výkonný šéf společnosti True North, jež se postarala o stěhování týmu Thrashers ze Spojených států do Kanady. Po prodeji 13 000 permanentek tak bude na jednotlivé zápasy zbývat vždy pouze 2 000 vstupenek, neboť místní MTS Centre bude nejmenším stadionem v NHL.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy