Paralympijský magazín

Vary v přípravě nestačily na Vladivostok

Karlovy Vary - Hokejisté Karlových Varů podlehli v přípravném utkání na novou sezonu extraligy ruskému Vladivostoku 2:3. Účastník Kontinentální ligy rozhodl třemi góly mezi 31. a 42. minutou, za Energii snížili Jaromír Kverka mladší a Radim Hruška.

Karlovarští hokejisté v přípravě nestačili na Vladivostok

Pro Karlovy Vary skončila třízápasová vítězná série v přípravě, když po úvodní prohře v Chomutově postupně vyhrála v Plzni, doma nad celkem KHL Medveščakem Záhřeb a v Litvínově.

Admiral s českým obráncem Janem Kolářem v sestavě se dostal do vedení v polovině utkání díky brance Andreje Sigarjova. Ještě ve druhé třetině zvýšil v přesilovce Konstantin Makarov a po 72 vteřinách závěrečného dějství se trefil Švéd Richard Gynge, bývalý hráč Lva Praha.

Energie se ale nevzdala. Ve 45. minutě snížil Kverka a čtyři a půl minuty před koncem se prosadil v přesilovce Radim Hruška. Vyrovnat se ale už Západočechům nepodařilo.

HC Energie Karlovy Vary - Admiral Vladivostok 2:3 (0:0, 0:2, 2:1)

Branky: 45. Kverka, 56. R. Hruška - 31. Sigarjov, 37. Makarov, 42. Gynge.