Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Studio fotbal - Dohráno

V zahajovací pětce nebude žádný Čech ani hráč Lva

Moskva - Do zahajovacích sestav pro Utkání hvězd KHL se stejně jako loni nedostal žádný český hokejista. Hlasování fanoušků ovládl útočník Petrohradu Ilja Kovalčuk, který se do Kontinentální ligy vrátil před sezonou z New Jersey. Získal celkem 18 638 bodů. V elitních formacích pro exhibici, která se uskuteční 11. ledna v Bratislavě, nemá svého zástupce ani Lev Praha.

Ilja Kovalčuk
zdroj: ČTK autor: Zbyněk Stanislav

V první pětce Západu Kovalčuka doplní ruští krajané brankář Alexandr Jerjomenko a útočník Alexandr Radulov. Z cizinců dopadli nejlépe lotyšský veterán Sandis Ozolinš, další bek Američan Deron Quint a kanadský útočník Jonathan Cheechoo.

Pětce Východu vládne produktivní dvojice Sergej Mozjakin - Danis Zaripov z Magnitogorsku. Do zahajovací formace fanoušci vybrali i finského brankáře Mikka Koskinena a sestavu doplňují Američan Brendan Bochenski a kanadský bek Shaun Heshka. Další pořadí hlasování pořadatelé nezveřejnili. Druhé pětky vyberou hokejoví novináři, zbytek účastníků doplní vedení KHL.

Zahajovací sestavy:

Západ: Jerjomenko (Dynamo Moskva, 10.455 hlasů) - Ozolinš (Riga, 11.205), Quint (Spartak Moskva, 10.356) - Kovalčuk (Petrohrad, 18.638), Radulov (CSKA Moskva, 15.510), Cheechoo (Záhřeb, 7166).

Východ: Koskinen (Novosibirsk, 8644) - Kolcov (Ufa, 9294), Heshka (Kazaň, 8225) - Mozjakin (Magnitogorsk, 14.964), Zaripov (Magnitogorsk, 12.715), Bochenski (Astana, 7892).

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy