Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
V šachu

V utkání hvězd KHL nastoupí 4 Češi

Moskva - Čtyři čeští hokejisté se představí v zahajovacích formacích Utkání hvězd KHL, které se hraje v úterý 5. února v Petrohradu. Ve výběru Jaromíra Jágra se za Východní konferenci dostali v hlasování příznivců k ikoně Omsku také jeho kluboví spoluhráči - obránce Martin Škoula a útočník Roman Červenka. Do týmu Alexeje Jašina ze Západní konference fanoušci vybrali brankáře Dominika Haška ze Spartaku Moskva, který na konci ledna oslaví už šestačtyřicáté narozeniny.

Hašek, který získal 32 615 hlasů, sice ve statistikách není s výjimkou zápasů s čistým kontem ve své premiérové sezoně v KHL v popředí, ale volby pro Utkání hvězd ukázaly popularitu dvojnásobného vítěze Stanleyova poháru a olympijského vítěze z Nagana. V týmu Západu spolu s bývalým hráčem Chicaga, Buffala, Ottawy, Detroitu a naposledy Pardubic budou také obránci Alexandr Guskov z Jaroslavle (29 811 hlasů), Sandis Ozolinš z Dinama Riga (29 115) a útočníci Sergej Mozjakin (28 271) a Maxim Sušinskij (26 394).

Tým Jaromíra Jágra má v nominaci vedle Škouly (38 696) a Červenky (43 795) také čtvrtého hráče Omsku, finského gólmana Karriho Rämöa, jenž celkově vládl s 55 459 hlasy. Šestici doplňují bek Ilja Nikulin z Kazaně (38 299) a forvard Alexandr Radulov z Ufy (33 374).

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy