Následuje
IJF World Tour 2020 Izrael

Útočník Kohn rozehraje sezonu v Třinci

Třinec - Hokejový útočník Ladislav Kohn začne letošní extraligovou sezonu v Třinci. Klub se s čtyřiatřicetiletým hráčem dohodl zatím na spolupráci pro úvodní čtvrtinu soutěže, po níž by měl bývalý útočník Calgary, Toronta, Anaheimu, Detroitu nebo Atlanty zamířit na další angažmá do Skandinávie. Kohn by měl za Oceláře nastupovat zhruba do poloviny října. Ve hře je však také možnost, že by v klubu působil i celou sezonu. "Zatím je to nastaveno tak, že u nás bude do poloviny října. Další možnosti se budou řešit postupem doby. Závisí to samozřejmě hodně i na hráči samotném," řekl mluvčí klubu Ivo Pullmann.

Ladislav Kohn
zdroj: blues.fi

Kladenský odchovanec, který na loňském šampionátu v Kanadě patřil do kádru české reprezentace, měl letošní sezonu strávit v moskevském CSKA. To však po změnách ve vedení ruského klubu padlo a útočník, jenž v uplynulém ročníku hájil barvy Nižněkamsku v Kontinentální lize, zůstal bez smlouvy. 

Podle všeho by měl Kohn v říjnu zamířit do Švédska. Kdyby mu však námluvy nevyšly, mohl by v Třinci setrvat do konce sezony.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy