Dohráno MOL Cup

Ústí před solidní návštěvou přehrálo Litoměřice a je první

Ústí nad Labem - Hokejisté Ústí nad Labem porazili v předehrávce 12. kola první ligy 4:1 Litoměřice a dostali se do čela tabulky dva body před Mladou Boleslav. Bruslařský klub má ovšem pondělní zápas proti Havlíčkovu Brodu k dobru.

Radující se hokejisté Ústí nad Labem

Před rekordní návštěvou v sezoně, 3 120 diváků, přivedl Lvy do vedení Robin Kovář tečí Poživilovy střely. Ve druhém dějství překonal veterána Orcta při vyloučení Skleničky tvrdou střelou od modré litoměřický Martinka, ale Sklenička za šest minut vrátil domácím vedení.

Ve třetí třetině navýšili náskok Ústí dvěma slepenými brankami v rozmezí 22 sekund Laš a kapitán Roubík. Hostům chyběl klid při zakončení i po dobrých šancích a favorit dohrál zápas v pohodě.

Ústí nad Labem - Litoměřice 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)

Branky: 8. R. Kovář, 34. Sklenička, 48. Laš, 48. Roubík - 28. Martinka. Rozhodčí: Zubzanda - Kreuzer, Polonyi. Vyloučení: 4:3, navíc A. Lapšanský (Litoměřice) 10 min. Využití: 0:1. Diváci: 3120.