Následuje
La Diagonela Engadin

Tomáše Zohornu nepustí na Channel One Cup slepé střevo, nahradí ho Pavlík

Česká sestava pro Channel One Cup musí doznat další změny. Útočník Tomáš Zohorna z Chabarovsku vypadl z nominace na poslední chvíli kvůli zánětu slepého střeva. Na druhém podniku seriálu Euro Hockey Tour ho nahradí Radovan Pavlík z Hradce Králové. Přímý přenos utkání Česko - Finsko sledujte od 18:15 na ČT sport nebo webu ctsport.cz.

Tomáš Zohorna zkouší blafákem překvapit brankáře Kanady Murrayho
zdroj: ČTK autor: Vít Šimánek

"Tomáš Zohorna byl v Plzni na prohlídce v nemocnici. Má zánět slepého střeva a pravděpodobně bude také operován," řekl mluvčí hokejového svazu Zdeněk Zikmund.

Jednatřicetiletý Tomáš Zohorna měl podle všeho hrát na turnaji opět v útoku s bratry Hynkem a Radimem, stejně jako tomu bylo i v listopadu na Karjale. Tam se jim dařilo a pomohli týmu k turnajovému triumfu.

Pro dnešní úvodní zápas v Plzni proti Finsku (18:30) dostalo bratrské trio spolu s obráncem Ondřejem Vitáskem volno. Nově povolaný Pavlík by se tak měl zapojit do turnaje až po přesunu do Moskvy.

Jednadvacetiletý Pavlík odehrál v této extraligové sezoně 25 utkání a připsal si deset bodů za pět branek a stejný počet asistencí. Na kontě má šest reprezentačních startů a jeden gól. Rovněž on byl členem vítězného týmu na Karjale.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy