Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Maximum pro zdraví

Světový pohár? V žádném případě, potvrdil Jágr

New York – Názor nezměnil. Jaromír Jágr opět potvrdil, že nehodlá nastoupit v sestavě české reprezentace na Světovém poháru příští rok v září. Třiačtyřicetiletá hvězda oznámila už po letošním mistrovství světa v Praze, že již dále oblékat dres národního týmu nebude. A to, že neplánuje start ani na prestižní akci potvrdil Jágr i v rozhovoru pro kanadská média.

Jaromír Jágr v reprezentačním dresu
zdroj: ČTK autor: Vondrouš Roman

"V žádném případě, ani kdybych dal v sezoně osmdesát gólů," řekl Jágr na dotaz, zda po vydařeném světovém šampionátu, kde byl opět nejlepším českým hráčem, nenastoupí na očekávané akci v příštím roce.

Otázka padla zřejmě i proto, že si slavný kladenský odchovanec v minulosti svůj úmysl skončit v reprezentaci rozmyslel a nechal se přemluvit k pokračování.

"Myslel jsem si, že jsem stoprocentně rozhodnutý po minulém mistrovství světa. Během roku ale došlo k určitým situacím, kdy jsem byl určitými lidmi nahlodaný, a začal jsem o tom přemýšlet. Kdybych byl ve formě, že bych šel ještě hrát, protože je to v Praze. Ale stoprocentně jsem věděl, že Praha je poslední," uvedl Jágr v květnu krátce po skončení turnaje, na kterém český tým obsadil čtvrté místo.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy