Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
BBV po 25 letech

Sparta kvůli pandemickým opatřením ve Švýcarsku asi přijde o letošní Spenglerův pohár

Sparta zřejmě nebude startovat v závěru prosince na Spenglerově poháru v Davosu. Důvodem jsou aktuální pandemická opatření ve Švýcarsku. Tamní vláda totiž zařadila Českou republiku na seznam rizikových zemí a všichni čeští občané musí bez ohledu na očkování při vstupu do Švýcarska předložit negativní test a nastoupit desetidenní karanténu. Spartu by podle informací deníku Tages-Anzeiger mohl nahradit některý z domácích týmů.

Je nám líto, video expirovalo.
Sparta zřejmě přijde o start na Spenglerově poháru

A právě povinná karanténa reálně hráčům Sparty brání v účasti na slavném turnaji. Spenglerův pohár startuje v neděli 26. prosince a Pražané mají ve čtvrtek 23. prosince naplánovaný zápas 34. kola extraligy proti Třinci.

Podle prezidenta turnaje Marca Gianoly organizátoři momentálně zvažují všechny možnosti. "Důležité je, že turnaj se může v nějaké podobě uskutečnit," řekl Gianola. Spartu by podle informací deníku Tages-Anzeiger mohl nahradit některý ze švýcarských týmů.

Podle aktuálního plánu bude na Spenglerově poháru vedle domácího Davosu startovat tým Ambri-Piotta. Dalšími účastníky jsou Kanada, švédská Frölunda a KalPa Kuopio z Finska.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články