Lyžování ČR 2024

Slávisté po výhře nad Přerovem snížili náskok vedoucího Kladna

Praha – Hokejisté Slavie zdolali v dohrávce 12. kola první ligy Přerov 5:4 po nájezdech a po čtvrtém vítězství za sebou se posunuli na druhé místo o čtyři body za vedoucí Kladno. V rozstřelu rozhodl útočník Jaromír Kverka, který skóroval v utkání dvakrát. Přerov se po zisku bodu posunul z 11. na 10. místo.

Slavii dostal do vedení ve 13. minutě Martin Kadlec a v úvodu druhé třetiny zvýšil v přesilové hře slovinský obránce Štebih. V druhé polovině druhého dějství nejdříve vyrovnali Sikora a Roman Pšurný, ale Pražanům vrátil vedení Kverka.

Přerov na začátku třetí třetiny vyrovnal díky Goišovi a ve 46. minutě otočil stav v oslabení Milan Procházka. Slavia si vynutila prodloužení díky Šafránkově brance z 57. minuty, v rozstřelu se prosadil jen Kverka.