58. Rally Šumava Klatovy

Slavia si výhrou ve Zlíně zajistila postup do předkola play-off

Zlín - Hokejisté Slavie si jako poslední tým zajistili postup do předkola play-off extraligy, na ledě Zlína vyhráli v 51. kole 2:1. Slavia si mohla dovolit i prohrát, neboť její jediný konkurent Mladá Boleslav podlehla Pardubicím 0:2. V předkole se vedle Slavie představí ještě České Budějovice, Liberec a Litvínov. O výhře Sparty nad Českými Budějovicemi 4:1 rozhodla až poslední třetina, ve které nasázeli Pražané Jihočechům tři branky. Ještě jednoznačnější průběh měl duel Plzně v Litvínově. Lídr tabulky vedl už v polovině utkání 4:0 a nakonec vyhrál 5:1. Informace najdete také na serveru hokejživě.cz.

VIDEA:

Reportáž z utkání Sparta – České Budějovice sledujte zde.

Reportáž z utkání Karlovy Vary – Vítkovice sledujte zde.

Reportáž z utkání Mladá Boleslav – Pardubice sledujte zde.

Reportáž z utkání Třinec – Kladno sledujte zde.

Reportáž z utkání Liberec – Brno sledujte zde.

Reportáž z utkání Zlín – Slavia sledujte zde.

Reportáž z utkání Litvínov – Plzeň sledujte zde.

Třinec počtvrté v sezoně zdolal Kladno, tentokrát 3:2 až po samostatných nájezdech. Vítkovice vyhrály v Karlových Varech 5:4 v prodloužení, přestože Západočeši vedli již 3:1. První čisté konto v sezoně si připsal brněnský gólman Trvaj, Kometa přehrála Liberec 2:0.