Evropská a Konferenční liga UEFA

Sérii nezdarů Komety prodloužila prohra 3:4 s Libercem

Brno - Páté Brno dělily před vzájemným soubojem od šestého Liberce pouze tři branky v rozdílu skóre a v Rondu se tak odehrál přímý souboj o čtvrtou příčku. Kometa prohrávala už 1:4, podařilo se jí sice snížit na rozdíl jediné branky, Bílí Tygři ale těsné vítězství uhájili a posunuli se na čtvrté místo o skóre za třetí Zlín. Střelecky se v týmu Bílých Tygrů blýskl střelec dvou branek Petr Nedvěd. Kometa prohrála počtvrté za sebou a je až šestá. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy

Hráči Zlína podruhé v probíhající sezoně na svém ledě deklasovali tým Litvínova. Zatímco poprvé Berani porazili začátkem října severočeský tým 10:2, ve vánočním utkání zvítězili znovu vysoko 7:2, a to ještě v 52. minutě neproměnil Balán trestné střílení. O osudu utkání bylo rozhodnuto už po první dvacetiminutovce, kterou Valaši ovládli v poměru 5:1. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy

Hokejisté Plzně zvítězili na ledě Pardubic 2:1 v prodloužení. Eaton ještě na začátku 58. minuty vedl, jenže poté vyrovnal Radek Duda a o výhře hostů nakonec rozhodl ve druhé minutě prodloužení Tomáš Vlasák. Plzeň si tak z pardubického ledu opět odváží dva body, což se jí povedlo již v prvním vzájemném souboji sezony na začátku října. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy

HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec

Třinečtí Oceláři porazili České Budějovice 4:3 po samostatných nájezdech. Domácí, kteří neuspěli v předchozích sedmi penaltových rozstřelech, proměnili všechny tři nájezdy a zdolali soupeře letos i potřetí. Vítězný gól si připsal po brilantním manévru kanadský útočník Bryan McGregor. V dresu vítězů se uvedl brankou na 3:3 Marek Zagrapan. Slovenský reprezentační útočník, který už v minulosti působil ve Zlíně, se do extraligy vrátil z KHL. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy

Hokejisté Slavie zdolali v souboji o sedmé místo Karlovy Vary 3:2 a potvrdili, že se jim na domácím ledě aktuálně daří. Vyhráli v O2 areně osmý z posledních devíti zápasů a mají před sebou ještě další tři zápasy ze série celkových pěti před vlastním publikem. Svěřenci trenéra Vladimíra Růžičky tak oslavili výhru ve svém jubilejním 1000. utkání v extralize. U všech tří branek Slavie asistoval útočník Tomáš Micka. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy

Ani třígólové vedení po druhé třetině nestačilo Kladnu, aby zdolalo vedoucí tým tabulky, Vítkovice. Hosté stav 0:3 dokázali vyrovnat a jejich čtvrtou branku, která byla také vítězná, vstřelil ve druhé minutě prodloužení obránce Pavel Trnka. Předvedli tak podobný husarský kousek, jenž se povedl v minulém kole právě Kladnu v Karlových Varech. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy