Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Univerzivní fotbalová liga: UK Praha – ZČU Plzeň

Převrat v Chomutově, od týmu odchází během play-off trenér Sýkora

Chomutov - Vedení hokejového Chomutova sáhlo během rozehrané semifinálové série první ligy proti Olomouci překvapivě k trenérské změně. Druhý tým po základní části odvolal zkušeného kouče Václava Sýkoru, jehož nahradil Jiří Doležal. Klub o tom informoval na svém webu.

Václav Sýkora
zdroj: ČT24 autor: ČT24

Chomutov nevyužil ve středečním pátém semifinále postupový mečbol a doma podlehl Olomouci 2:3. Stále vede v sérii 3:2 na zápasy, nicméně v pátek na Hané už Sýkora na lavičce nebude. Spolu s ním dnes skončil také asistent Jan Votruba.

Bývalý kouč Kladna, Pardubic, Sparty, Litvínova a Znojma, který působil také ve Finsku, přišel do Chomutova loni v dubnu po konci angažmá v Petrohradu. S Piráty podepsal Sýkora dvouletou smlouvu, podle klubového webu se dnes s vedením týmu dohodl, že bude jednat o jejím ukončení.

Sýkorovo místo už v pátek zaujme bývalý útočník Doležal, jenž v této sezoně skončil na lavičce Berouna. Asistovat by mu měli někdejší reprezentant Leo Gudas, jenž se stal v polovině února v Chomutově sportovním manažerem, a stále ještě aktivní hráč Stanislav Mikšovic.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy