SP Brazílie

Plzeň porazila Kladno v souboji týmů, které přišly o body

Praha – Ve 22. kole hokejové extraligy se spolu střetly dva týmy, které dnešní verdikt Asociace hokejových klubů extraligy připravil o body kvůli neplatným registracím. Předešlý duel Plzně a Kladna na ledě skončil v prodloužení, ale neoprávněný start Petra Sýkory nakonec znamenal tři body pro Kladno. Tentokrát se z těsného úspěchu v normální hrací době radovala Plzeň. Západočeši jsou tak po ztrátě 19 bodů nově s 16 body dvanáctí. Vagnerplast sice přišel o šest bodů, ale klesla za něj na poslední místo o bod Mladá Boleslav. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy

Hokejisté Brna zdolali v přímém souboji o druhé místo Vítkovice 3:2 a postaraly se o to letní posily Komety právě z ostravského klubu. Obránce Richard Stehlík svou druhou trefou v utkání ve 44. minutě vyrovnal v přesilovce pěti proti třem na 2:2 a v čase 51:50 rozhodl Marek Kvapil. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy

Hráči Zlína porazili České Budějovice 5:3 a potřetí za sebou naplno bodovali. Vítěznou branku vstřelil v 34. minutě útočník Bedřich Köhler, který ještě v závěrečné třetině svou druhou trefou v utkání potvrdil výsledek. Mountfield naopak už počtvrté za sebou nebodoval. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy

HC Kometa Brno - HC Vítkovice Steel

Litvínov se dokázal vzpamatovat ze středečního debaklu na ledě Třince 1:10 a zdolal doma Spartu 2:1. O góly Severočechů se postarali Viktor Hübl a Jakub Černý, litvínovskému brankáři Jaroslavu Hüblovi pokazil čisté konto 13 sekund před koncem Radek Smoleňák. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy

Hokejisté Karlových Varů zdolali vedoucí Třinec 3:2 po samostatných nájezdech a ukončili vítěznou sérii Ocelářů trvající šest zápasů. Domácí Energie si vynutila prodloužení až trefou Lukáše Pecha sedm vteřin před koncem třetí třetiny a v nájezdech dovršil obrat svou druhou trefou v utkání finský obránce Petri Kokko. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy

Hráči Slavie porazili Pardubice 5:4 po samostatných nájezdech. V duelu, který patřil k nejlepším v dosavadním průběhu základní části této sezony, se oba týmy před necelými sedmi tisíci diváků střídaly ve vedení. Vítězný gól Pražanů vstřelil Tomáš Svoboda. REPORTÁŽ z utkání a ohlasy