Touchdown

Petružálek stále vede bodování Kontinentální ligy

Moskva - Jakub Petružálek si dvěma góly do sítě Dinama Minsk pojistil vedení v kanadském bodování Kontinentální hokejové ligy. Produktivita české letní posily z finského Lukko Rauma však Chabarovsku nepomohla odvrátit porážku na ledě Dinama Minsk 3:5. Zásluhou Petružálka, který má na kontě 14 bodů (3+11), přitom Chabarovsk vedl v 29. minutě už 2:0. Jenže hosté nadějné vedení neudrželi. Obrat nastartoval jiný český útočník Zbyněk Irgl, Dinamo otočilo zápas třemi góly v závěrečné třetině.

KHL
zdroj: ČT4

Třetího vítězství v sezoně se dočkal nováček KHL Lev Poprad. O výhře 3:2 nad Novosibirskem rozhodl v nájezdech jediný úspěšný exekutor Karel Pilař. Prodloužení si přitom pět minut před koncem základní hrací doby vynutil další úspěšný český střelec Tomáš Netík.