Buly - debata expertů

Pavel pomohl dvěma body otočit minnesotské derby a jeho tým je ve finále Frozen Four

Lepší večer si snad ani nemohl přát. Gól a asistence, která pomohla Mavericks k obratu a postupu do finále amerického univerzitního turnaje NCAA. A to vše předvedl jednadvacetiletý hokejista Ondřej Pavel před zraky své rodiny. Finále tzv. Frozen Four v Bostonu si zahraje jeho tým Minnesota State University po vítězství 5:1 nad rivalem z Minnesoty. Finále sledujte živě na ČT sport v noci na neděli od 2:00.

Finále NCAA si zahraje Denver s Minnesotou State, kterou táhne Pavel

Odchovanec pražské Kobry nejdříve asistoval u trefy Bentona Maasse a poté zvýšil šikovnou tečí na 3:1. Šlo o jeho 12. branku ve 43. zápase sezony. Mavericks teď čekají ve finále hokejisté z univerzity v Denveru. Do boje o prestižní trofej je poslal v prodloužení Carter Savoie gólem v 75. minutě a zajistil výhru 3:2 nad Michiganem.