Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
MS v ultralehkém létání Hosín

Olympionik Will prodloužil v Čeljabinsku smlouvu do roku 2024

Reprezentační brankář Roman Will prodloužil v Čeljabinsku v Kontinentální hokejové lize smlouvu o dvě sezony do roku 2024. Aktuálně nejlepší klub základní části soutěže to oznámil na svém webu den poté, co byl devětadvacetiletý gólman nominován do českého týmu pro olympijské hry v Pekingu.

Roman Will zasahuje v zápase s Finskem
zdroj: ČTK autor: Vít Šimánek

Bývalý brankář Mladé Boleslavi a Liberce Will přišel do Čeljabinsku v létě roku 2020 po angažmá ve švédském Rögle a podepsal dvouletou smlouvu. Za Traktor zatím odchytal 78 zápasů, z toho 38 vítězných.

Krátce po Novém roce byl Will poprvé v KHL vyhlášen brankářem týdne a s procentuální úspěšností zásahů 92,9 je pátým nejlepším gólmanem soutěže.

"Roman Will je dva roky důležitou součástí našeho týmu a jsme rádi, že jsme se dohodli na prodloužení spolupráce na další dva roky. Během dosavadního působení se Will ukázal jako dokonalý profesionál na ledě i mimo něj a stal se oblíbencem fanoušků. Stejně jako Traktor si Roman klade vysoké cíle a došli jsme k názoru, že se tyto cíle pokusíme naplnit společně," uvedl generální ředitel klubu Ivan Savin.

Vedle Willa patří k tahounům Čeljabinsku čeští útočníci Lukáš Sedlák a Tomáš Hyka, kteří by si také měli zahrát v únoru pod pěti kruhy v Pekingu.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články