Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Liga mistrů UEFA

Odehrál jsem tisíce zápasů, ale tady budu hrát poprvé, láká Jágr na Winter Classic ve Špindlu

Oficiálně sice pokračování kariéry nepotvrdil, ale je to u hvězdného útočníka Jaromíra Jágra pravděpodobné. Láká totiž na další utkání pod širým nebem, které se tentokrát uskuteční ve Špindlerově Mlýně a na němž se osobně podílí. Hrající majitel prvoligového Kladna zveřejnil úvodní propagační video, na němž říká, že na takovém místě si ještě nezahrál.

Jaromír Jágr
zdroj: ČTK autor: Vostárek Josef

"Odehrál jsem tisíce zápasů. Na rybníku i v těch nejmodernějších arénách po celém světě. Na obřích stadionech i prvoligových zimácích. Ale tady budu hrát poprvé," uvedl Jágr na videu, ve kterém stojí pod sjezdovkou ve Špindlerově Mlýně.

Podle dřívějších informací serveru forbes.cz se v Krkonoších mají v prosinci na provizorně vybudovaném kluzišti přímo pod sjezdovkou ve Svatém Petru uskutečnit zápasy Sparty s Hradcem Králové a prvoligový souboj Jágrova Kladna s Vrchlabím.

"Takový zápas, jaký budu hrát v prosinci, jsem ještě nikdy nehrál. Už teď vím, že to bude velký a naprosto jedinečný! Máte se na co těšit a nebojte, příští týden už vám k tomu řeknu víc!" doplnil Jágr na svém facebookovém profilu. Pořadatelé Winter Classic 2020 již také zřídili speciální profily akce na sociálních sítích.

Doposud se v české nejvyšší soutěži konaly čtyři zápasy pod širým nebem. V roce 2011 se hrálo na ploše plochodrážního stadionu ve Svítkově, kde Pardubice hostily Brno, v lednu 2016 se v Brně za Lužánkami utkala Kometa s Plzní a Spartou. Letos se v Drážďanech na fotbalovém stadionu Dynama před návštěvou 32 009 diváků, jež znamenala nový rekord soutěže, utkaly Litvínov se Spartou.

Zdroj
ČT sport, ČTK, winterclassic.cz

Hlavní zprávy