Následuje
La Diagonela Engadin

Zraněného Michálka nahradil ve Phoenixu Klesla

Glendale (USA) - Obránce Zbyněk Michálek je po zranění v úterním utkání Phoenixu na ledě Montrealu mimo hru na neurčitou dobu. Důvodem je blíže neupřesněné zranění v dolní polovině těla. Vedení Coyotes místo něho povolalo z farmářského týmu v Portlandu beka Rostislava Kleslu, jenž hned zasáhl do zápasu v Torontu a přihrál na jediný gól hostů.

Rostislav Klesla
zdroj: ČTK/AP

Třicetiletý Michálek, jenž figuruje v širší nominaci na olympijský turnaj v Soči, se v Montrealu zranil hned během prvního střídání a ze zápasu odstoupil. Následně měl absolvovat podrobnější vyšetření, rozsah jeho zranění však ještě není znám.

Autor čtyř asistencí ve 24 startech této sezony NHL se přitom teprve před pár dny vrátil na led po blíže neupřesněném zranění rovněž v dolní polovině těla. Kvůli němu Michálek vynechal devět utkání.

Klesla, který se po sezoně může stát nechráněným volným hráčem, zatím neprožívá příliš šťastnou sezonu. Během přípravy utrpěl otřes mozku a byl nabídnut k dispozici ostatním klubům. Dosud stihl za Kojoty nastoupit do 16 zápasů a připsal si čtyři body (1+3).

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy