Volejbalový magazín

Netíkův gól Popradu v KHL k výhře nepomohl

Poprad – Český hokejista Tomáš Netík oslavil Štědrý den gólem. Jeho dvanáctá trefa v sezoně však Popradu v duelu Kontinentální ligy s Atlantem Mytišči pomohla jen k bodu za prohru 4:5 v prodloužení. Domácí tak před 4500 diváky zaznamenali šestou porážku ze sedmi posledních utkání.

Tomáš Netík a Juraj Mikúš
zdroj: ČT4 autor: Vít Čepický

Skóre zápasu otevřel už po 28 vteřinách hry Slovák Luboš Bartečko, který první střelou v utkání navíc ještě před útočnou modrou čárou překonal hostujícího brankáře. Netík se trefil dvě minuty před první přestávkou, kdy po Anderssonově vyrovnání vrátil Popradu vedení. Ve druhé třetině vyrovnal Bobrov a do vedení 3:2 poslal Atlant ve 33. minutě Kosmačev.

Na další branky se v Popradu čekalo až do poslední šestiminutovky. Nejprve srovnal slovenský obránce Šrbák, ale vzápětí přidal druhou branku v zápase Andersson. Do prodloužení zápas poslal 75 vteřin před sirénou domácí Lundberg. V prodloužení rozhodl o vítězství Mytišči Zackrisson, který dorážkou překonal českého brankáře Tomáše Dubu už po 44 vteřinách.