Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Branky, body, vteřiny

Program vysílání MS v hokeji: přehled komentátorů a hostů ve studiu

Česká televize nabídne po roční vynucené přestávce, kdy se loni nehrálo kvůli koronavirové pandemii, znovu kompletní porci všech 64 utkání z mistrovství světa v hokeji v přímém přenosu. Sledujte je na programu ČT sport, webu ctsport.cz nebo prostřednictvím zeleného tlačítka v HbbTV. Podívejte se na aktualizovaný program vysílání zápasů, které se na MS budou odehrávat.

Program vysílání MS v hokeji

PÁTEK 21. KVĚTNA

14:30 ROV – ČESKO ČT sport/ctsport.cz
– komentátoři: Robert Záruba a Petr Hubáček
– studio: Jiří Hölzel, Milan Antoš a Marek Sýkora

15:15 NĚMECKO – ITÁLIE ctsport.cz/HbbTV
– komentátoři: Tomáš Jílek a Martin Hosták
– záznam 18:00 na ČT sport

19:00 BĚLORUSKO – SLOVENSKO ČT sport/ctsport.cz
komentátoři: Ondřej Zamazal a David Pospíšil
– studio: Jiří Hölzel, Milan Antoš a Marek Sýkora

19:15 KANADA – LOTYŠSKO ctsport.cz/HbbTV
komentátoři: Tomáš Jílek a Martin Hosták
– záznam 21:50 na ČT sport

SOBOTA 22. KVĚTNA

11:00 DÁNSKO – ŠVÉDSKO ČT sport/ctsport.cz
– komentátoři: Robert Záruba a Petr Hubáček
– studio: Jiří Hölzel, Milan Antoš a Martin Procházka

11:15 NORSKO – NĚMECKO ctsport.cz/HbbTV
– komentátoři: Tomáš Jílek a Martin Hosták
– záznam 13:40 na ČT sport

15:00 FINSKO – USA ČT sport/ctsport.cz
– komentátoři: Tomáš Jílek a Martin Hosták
– studio: Jiří Hölzel, Milan Antoš a Martin Procházka

15:15 VELKÁ BRITÁNIE – ROV ctsport.cz/HbbTV
– komentátoři: Ondřej Zamazal a David Pospíšil
– záznam 01:45 na ČT sport 

18:40 ČESKO – ŠVÝCARSKO ČT sport/ctsport.cz
– komentátoři: Robert Záruba a Petr Hubáček
– studio: Jiří Hölzel, Milan Antoš a Martin Procházka

19:15 LOTYŠSKO – KAZACHSTÁN ctsport.cz/HbbTV
– komentátoři: Ondřej Zamazal a David Pospíšil 
– záznam 23:50 na ČT sport 

NEDĚLE 23. KVĚTNA

11:00 VELKÁ BRITÁNIE – SLOVENSKO ČT sport/ctsport.cz
– komentátoři: Robert Záruba a Petr Hubáček
– studio: Jiří Hölzel, Milan Antoš a Marek Sýkora

11:15 NORSKO – ITÁLIE ctsport.cz/HbbTV
– komentátoři: Ondřej Zamazal a David Pospíšil
– záznam 13:40 na ČT sport

15:00 ŠVÉDSKO – BĚLORUSKO ČT sport/ctsport.cz
– komentátoři: Robert Záruba a Petr Hubáček
– studio: Jiří Hölzel, Milan Antoš a Marek Sýkora

15:15 KAZACHSTÁN – FINSKO ctsport.cz/HbbTV
– komentátoři: Tomáš Jílek a Martin Hosták
– záznam 17:40 na ČT sport 

19:00 KANADA – USA ČT sport/ctsport.cz
– komentátoři: Tomáš Jílek a Martin Hosták
– studio: Jiří Hölzel, Milan Antoš a Marek Sýkora

19:15 DÁNSKO – ŠVÝCARSKO ctsport.cz/HbbTV
– komentátoři: Ondřej Zamazal a David Pospíšil
– záznam 01:50 na ČT sport 

PONDĚLÍ 24. KVĚTNA 

15:00 SLOVENSKO – ROV ČT sport/ctsport.cz
– komentátoři: Robert Záruba a Petr Hubáček
– studio: Jiří Hölzel, Milan Antoš a Martin Procházka

15:15 LOTYŠSKO – ITÁLIE ctsport.cz/HbbTV
– komentátoři: Ondřej Zamazal a David Pospíšil
– záznam 23:30 na ČT sport 

18:40 ČESKO – BĚLORUSKO ČT sport/ctsport.cz
– komentátoři: Tomáš Jílek a Martin Hosták
– studio: Jiří Hölzel, Milan Antoš a Martin Procházka

19:15 NĚMECKO – KANADA ctsport.cz/HbbTV
– komentátoři: Ondřej Zamazal a David Pospíšil
– záznam 22:00 na ČT sport  

ÚTERÝ 25. KVĚTNA

15:00 USA – KAZACHSTÁN ČT sport/ctsport.cz
– komentátoři: Ondřej Zamazal a David Pospíšil 
– studio: Jiří Hölzel, Milan Antoš a Marek Sýkora

15:15 VELKÁ BRITÁNIE – DÁNSKO ctsport.cz/HbbTV
– komentátoři: Tomáš Jílek a Martin Hosták
– záznam 17:40 na ČT sport 

19:00 ŠVÝCARSKO – ŠVÉDSKO ČT sport/ctsport.cz
– komentátoři: Robert Záruba a Petr Hubáček
– studio: Jiří Hölzel, Milan Antoš a Marek Sýkora

19:15 FINSKO – NORSKO ctsport.cz/HbbTV
– komentátoři: Tomáš Jílek a Martin Hosták
– záznam 21:40 na ČT sport  

STŘEDA 26. KVĚTNA

15:00 ROV – DÁNSKO ČT sport/ctsport.cz
– komentátoři: Robert Záruba a Petr Hubáček
– studio: Jiří Hölzel, Milan Antoš a Martin Procházka

15:15 KAZACHSTÁN – NĚMECKO ctsport.cz/HbbTV
– komentátoři: Ondřej Zamazal a David Pospíšil
– záznam 23:30 na ČT sport   

19:00 KANADA – NORSKO ČT sport/ctsport.cz
– komentátoři: Robert Záruba a Petr Hubáček
– studio: Jiří Hölzel, Milan Antoš a Martin Procházka

19:15 BĚLORUSKO – VELKÁ BRITÁNIE ctsport.cz/HbbTV
– komentátoři: Tomáš Jílek a Martin Hosták
– záznam 21:40 na ČT sport  

ČTVRTEK 27. KVĚTNA

15:00 ŠVÝCARSKO – SLOVENSKO ČT sport/ctsport.cz
– komentátoři: Robert Záruba a David Pospíšil
– studio: Jiří Hölzel, Milan Antoš a Marek Sýkora

15:15 USA – LOTYŠSKO ctsport.cz/HbbTV
– komentátoři: Ondřej Zamazal a Martin Hosták
– záznam 17:40 na ČT sport    

18:40 ČESKO – ŠVÉDSKO ČT sport/ctsport.cz
– komentátoři: Robert Záruba a David Pospíšil
– studio: Jiří Hölzel, Milan Antoš a Marek Sýkora

19:15 FINSKO – ITÁLIE ctsport.cz/HbbTV
– komentátoři: Tomáš Jílek a Petr Hubáček
– záznam 21:40 na ČT sport  

PÁTEK 28. KVĚTNA

15:00 KAZACHSTÁN – KANADA ČT sport/ctsport.cz
– komentátoři: Tomáš Jílek a Petr Hubáček
– studio: Jiří Hölzel, Milan Antoš a Martin Procházka

15:15 ŠVÉDSKO – VELKÁ BRITÁNIE ctsport.cz/HbbTV
– komentátoři: Ondřej Zamazal a Martin Hosták
– záznam 02:10 na ČT sport

19:00 LOTYŠSKO – NORSKO ČT sport/ctsport.cz
– komentátoři: Robert Záruba a David Pospíšil
– studio: Jiří Hölzel, Milan Antoš a Martin Procházka

19:15 DÁNSKO – BĚLORUSKO ctsport.cz/HbbTV
– komentátoři: Ondřej Zamazal a Martin Hosták
– záznam 00:00 na ČT sport 

SOBOTA 29. KVĚTNA

11:00 ČESKO – VELKÁ BRITÁNIE ČT sport/ctsport.cz
– komentátoři: Tomáš Jílek a Petr Hubáček
– studio: Jiří Hölzel, Milan Antoš a Marek Sýkora 

11:15 ITÁLIE – KAZACHSTÁN ctsport.cz/HbbTV
– komentátoři: Ondřej Zamazal a Martin Hosták
– záznam 14:00 na ČT sport 

15:00 ŠVÝCARSKO – ROV ČT sport/ctsport.cz
– komentátoři: Robert Záruba a David Pospíšil
– studio: Jiří Hölzel, Milan Antoš a Marek Sýkora

15:15 NORSKO – USA ctsport.cz/HbbTV
– komentátoři: Ondřej Zamazal a Martin Hosták
– záznam 17:40 na ČT sport  

19:00 SLOVENSKO – DÁNSKO ČT sport/ctsport.cz
– komentátoři: Robert Záruba a David Pospíšil
– studio: Jiří Hölzel, Milan Antoš a Marek Sýkora

19:15 NĚMECKO – FINSKO ctsport.cz/HbbTV
– komentátoři: Tomáš Jílek a Petr Hubáček
– záznam 21:40 na ČT sport 

NEDĚLE 30. KVĚTNA

15:00 BĚLORUSKO – ŠVÝCARSKO ČT sport/ctsport.cz
– komentátoři: Robert Záruba a David Pospíšil
– studio: Jiří Hölzel, Milan Antoš a Martin Procházka

15:15 ITÁLIE – KANADA ctsport.cz/HbbTV
– komentátoři: Ondřej Zamazal a Martin Hosták
– záznam 17:40 na ČT sport 

19:00 ŠVÉDSKO – SLOVENSKO ČT sport/ctsport.cz
– komentátoři: Robert Záruba a David Pospíšil
– studio: Jiří Hölzel, Milan Antoš a Martin Procházka

19:15 FINSKO – LOTYŠSKO ctsport.cz/HbbTV
– komentátoři: Tomáš Jílek a Petr Hubáček
– záznam 00:05 na ČT sport

PONDĚLÍ 31. KVĚTNA

15:00 ČESKO – DÁNSKO ČT sport/ctsport.cz
– komentátoři: Tomáš Jílek a Petr Hubáček
– studio: Jiří Hölzel, Milan Antoš a Marek Sýkora 

15:15 USA – NĚMECKO ctsport.cz/HbbTV
– komentátoři: Ondřej Zamazal a Martin Hosták
– záznam 18:00 na ČT sport 

19:00 ROV – ŠVÉDSKO ČT sport/ctsport.cz
– komentátoři: Robert Záruba a David Pospíšil
– studio: Jiří Hölzel, Milan Antoš a Marek Sýkora

19:15 NORSKO – KAZACHSTÁN ctsport.cz/HbbTV
– komentátoři: Ondřej Zamazal a Martin Hosták
– záznam 21:40 na ČT sport 

ÚTERÝ 1. ČERVNA

11:00 KANADA – FINSKO ČT sport/ctsport.cz
– komentátoři: Tomáš Jílek a David Pospíšil
– studio: Jiří Hölzel, Milan Antoš a Martin Procházka

11:15 ŠVÝCARSKO – VELKÁ BRITÁNIE ctsport.cz/HbbTV
– komentátoři: Ondřej Zamazal a Petr Hubáček
– záznam 13:40 na ČT sport  

15:00 SLOVENSKO – ČESKO ČT sport/ctsport.cz
– komentátoři: Robert Záruba a Martin Hosták
– studio: Jiří Hölzel, Milan Antoš a Martin Procházka 

15:15 ITÁLIE – USA ctsport.cz/HbbTV
– komentátoři: Tomáš Jílek a David Pospíšil
– záznam 17:40 na ČT sport

19:00 NĚMECKO – LOTYŠSKO ČT sport/ctsport.cz
– komentátoři: Ondřej Zamazal a Petr Hubáček
– studio: Jiří Hölzel, Milan Antoš a Martin Procházka

19:15 ROV – BĚLORUSKO ctsport.cz/HbbTV
– komentátoři: Robert Záruba a Martin Hosták
– záznam 21:40 na ČT sport

STŘEDA 2. ČERVNA
VOLNÝ DEN

ČTVRTEK 3. ČERVNA
15:00 USA – Slovensko ČT sport/ctsport.cz
15:10 Švýcarsko – Německo ctsport.cz/HbbTV
18:40 Finsko – Česko ČT sport/ctsport.cz
19:10 ROV – Kanada ctsport.cz/HbbTV

PÁTEK 4. ČERVNA
VOLNÝ DEN

SOBOTA 5. ČERVNA
13:00 semifinále 1 ČT sport/ctsport.cz
17:00 semifinále 2 ČT sport/ctsport.cz

NEDĚLE 6. ČERVNA
14:00 o 3. místo ČT sport/ctsport.cz
18:30 finále ČT sport/ctsport.cz 

Hlavní zprávy