Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Sokolský zpravodaj

Na Američany s novými útoky. S Jágrem budou Novotný a Červenka

Minsk - Český tým půjde do čtvrtfinálového boje s USA s obměněnými útoky. Hledání ideální sestavy i po sedmi zápasech ve skupině pokračuje. Jaromír Jágr tak v prvním útoku nastoupí s Jiřím Novotným a Romanem Červenkou. Přímý přenos utkání USA - Česko odvysílá ČT sport a náš web ve čtvrtek od 15:00. Vítěz duelu se střetne s úspěšnějším ze souboje mezi Kanadou a Finskem.

Vladimír Růžička a Jaromír Jágr
zdroj: ČTK

V druhém útoku se představí Tomáš Hertl, Vladimír Sobotka a Jakub Klepiš, třetí vytvoří Martin Zaťovič, Jiří Hudler a Jiří Sekáč. "Ve čtvrté chci, aby spolu hráli Tomáš Rolinek s Honzou Kovářem. Ta lajna hrála velice dobře. Napravo bude Michal Vondrka. Uvidíme, jak dopíšeme soupisku, možná by se svlékal Martin Růžička," uvedl trenér Vladimír Růžička.

Ten se stále rozhoduje, zda poslední místo na soupisce doplní kanonýr Martin Růžička, či obránce Lukáš Kovář. "Do složení obranných dvojic už nechceme zasahovat. Sestava se pořád obměňuje a pořád to není ono. V prvním útoku sázím na to, že spolu Jarda s Romanem dlouho nehráli, a věřím, že budou mít obrovskou motivaci a chuť si spolu zahrát," řekl Růžička.

Je nám líto, video expirovalo.
Reportáž Hany Ježkové z tréninku před čtvrtfinále s USA
Zdroj
ČT sport, ČTK

Hlavní zprávy