Mladá Boleslav - Hokejisté Mladé Boleslavi porazili v přípravném utkání prvoligové Ústí nad Labem jednoznačně 4:0. V repríze baráže o extraligu z minulé sezony se dnes tak Mladoboleslavští radovali stejně jako v dubnovém boji o nejvyšší soutěž.
V jejich sestavě se poprvé objevily posily Marušák s Bendou a oba se uvedli hned v úvodní třetině gólem. V 26. minutě zvýšil skóre Tomas a definitivní podobu dal výsledku osm minut před koncem svým druhým gólem Benda.