Litvínov ukončil sérii proher, díky Hüblovi přestřílel Brno 6:5

Praha - Hokejisté Litvínova ukončili sérii tří porážek, když dnes v utkání 28. kola extraligy porazili Kometu Brno 6:5. Severočeši si tak připsali v třetím vzájemném duelu s nováčkem soutěže třetí vítězství, přestože po první třetině prohrávali 0:2. Díky gólům Jiřího Šimánka a Petra Sailera ze závěru zápasu zvítězili hokejisté Českých Budějovic v Třinci 2:0. Plzeň sice v utkání s Kladnem čtyřikrát prohrávala, přesto se nakonec radovala z výhry 5:4. Zápas rozhodl v 53. minutě Tomáš Vlasák svým 250. gólem v součtu v nejvyšší soutěži a reprezentaci. Hokejisté Zlína porazili Mladou Boleslav 4:2 a dvěma brankami se zaskvěli v dresu PSG Jaroslav Balaštík i Bedřich Köhler. Karlovy Vary po čtyřech porážkách za sebou zabraly a zdolaly pražskou Slavii 2:1. Třetí reprízu finále uplynulých dvou let rozhodl ve prospěch úřadujícího mistra v 50. minutě slovenský útočník Rastislav Dej. Další informace přináší server hokejživě.cz.