Křížová si v PWHL užila oslavu s bílými šátky. Gólem pomohla k vítězství nad Torontem

Hokejistka Denisa Křížová vstřelila ve třetím zápase semifinále play-off zámořské PWHL gól a pomohla Minnesotě k vítězství 2:0. Tým Křížové v sérii s Torontem ztrácí 1:2 na zápasy.

Hokejistka Křížová vstřelila gól v play-off PWHL

První profesionální ženské play-off PWHL v Minnesotě si fanoušci užili poté, co se sem po dvou prohraných utkáních v Torontu přesunula semifinálová série. Domácí tým konec v play-off oddálil a vedl od začátku druhé třetiny, kdy vstřelila první branku Maggie Flahertyová.

Na ni za šest minut navázala Křížová, jíž ke gólu výrazně pomohla obrovská chyba brankářky Campbellové, která pod sebou nebyla schopná najít ztracený puk.

Česká útočnice byla důrazná, připsala si už čtvrtou branku v letošní sezoně a poprvé si ve vyřazovacích bojích užila i místní standardní oslavu spojenou s točením bílými šátky. Minnesota se po výhře 2:0 v sérii hrané na tři vítězné zápasy přiblížila na rozdíl jednoho utkání.