Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Olympijský magazín

Kometa chce do finále, Brno ovládla hokejová horečka

Brno - Rozhodující sedmý zápas semifinále první hokejové ligy mezi Kometou Brno a Chomutovem, který je na programu právě dnes, provází obrovský zájem fanoušků. Kapacita haly Rondo pro 7200 diváků bude zaplněna do posledního místa. Hokejoví příznivci stojí u prodejních míst už od noci dlouhé fronty. Někteří fanoušci si s sebou dokonce přinesli židle, stolečky nebo skripta na učení.

"Zájem šestkrát až osmkrát převyšuje kapacitu," řekl spolumajitel klubu Libor Zábranský. Marketingová manažerka Komety Veronika Šťastná upřesnila, že pro držitele permanentek jsou obsazeny dvě třetiny haly, do prodeje se tak dostaly zhruba dva tisíce lístků, které jsou v prodeji v brněnské Lidické ulici, u hlavní pokladny Komety a ve fanshopu hokejového klubu.

Kometa v neděli vyrovnala sérii v Chomutově na 3:3 na zápasy a v dnešním zápase se tak rozhodne, kdo se ve finále utká o triumf v druhé nejvyšší soutěži a právo baráže o extraligu s Ústím nad Labem. Severočeský klub totiž v sobotu postoupil přes Hradec Králové.


Zápas Komety bude kvůlli případným výtržnostem fanoušků monitorovat i brněnská policie. "Máme připraveno speciální opatření. Nasazeno je několik desítek strážníků. K monitorování situace budeme využívat také kamerový systém," řekla mluvčí městské policie Brno Denisa Kapitančíková.

Semifinálový zápas mezi Kometou Brno a Chomutovem bude od 18:00 živě vysílat ČT4.

Hlavní zprávy