Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Kanada - Česko

Když tu nechce být, ať se sbalí a jde, říká Jandač o Salákovi

Působení Alexandra Saláka ve Spartě je s velkou pravděpodobností u konce. S pětatřicetiletým brankářem, který projevil přání klub opustit, nepočítá ani trenér Josef Jandač. Vedení se Salákem jedná o předčasném ukončení smlouvy.

Josef Jandač na sparťanské střídačce
zdroj: ČTK autor: Deml Ondřej

"Odehrálo se to rychle. On sám přišel s tím, že to chce ukončit. Když tady nechce být, tak tady být nemůže," řekl trenér Josef Jandač po zápase s Kladnem. "Nemyslím si to jen já, nechceme v týmu někoho, kdo tady nechce být. Jestli někdo nechce hrát za Spartu, tak ať se sbalí a jde," podotkl.

Salák navíc v týdnu v rozhovoru pro deník Blesk přiznal, že v závěru roku s dalšími hráči Sparty zamířil do erotického klubu, kam si pro něj přijela manželka. A zveřejnění této informace se údajně nelíbilo jeho spoluhráčům.

Je nám líto, video expirovalo.
Sestřih a ohlasy utkání Sparta - Kladno

"Rozhovor jsem neviděl, jen se ke mně něco v kabině dostalo. Pěkně se do toho zamotal. Já to ale moc komentovat nechci, je to jeho věc, jeho rozhodnutí. Hráči měli po zrušeném turnaji v Davosu dva dny volna, kluci se domluvili, že si sednou a něco si vyříkají jako chlapi. Tak si to vyříkali. Tohle patří do kabiny a nemá se to ventilovat. Že to on tahá, je jeho věc. Já si za hráči stojím," dodal Jandač.

Sparta aktuálně spoléhá na Matěje Machovského, jenž se do klubu vrátil v polovině listopadu z KHL. Záda mu kryje devatenáctiletý junior Oldřich Cichoň. Pražané se ale s největší pravděpodobností budou snažit v závěru přestupního termínu získat dalšího gólmana.

Zdroj
ČT sport, ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články