Karlovy Vary ustály tlak Vítkovic a opět zvítězily

Praha - Vítězná šňůra hokejistů Karlových Varů pokračuje. Obhájce mistrovského titulu uspěl ve 38. extraligovém kole na ledě Vítkovic 2:1 a urval třetí výhru za sebou. Hokejisté Kladna podlehli Třinci 0:7 a na třináctém místě mají na poslední Brno už jen tříbodový náskok. Debakl musel strávit při své obnovené premiéře po deseti letech na lavičce Středočechů trenér Otakar Vejvoda, který nahradil Zdeňka Müllera. Plzeň porazila Litvínov 8:4 a uhájila průběžné první místo v tabulce. Indiáni sice brzy prohrávali, ale od 12. minuty stále vedli a postupně dali výsledku podobu debaklu. Více informací přináší server hokejživě.cz.

Díky třem gólům v závěrečné třetině zvítězili hokejisté Komety Brno nad Libercem 3:2. Poslední tým extraligy vyhrál sedmý z posledních osmi zápasů pod vedením nového trenéra Vladimíra Jeřábka a snížil ztrátu na třinácté Kladno už na tři body. Hokejisté pražské Sparty zvítězili na ledě Českých Budějovic vysoko 7:3. Výraznou měrou se na vítězství podílel útočník Michal Broš, jenž zaznamenal hattrick.