Následuje
SP Lotyšsko

Hudler trénuje s Třincem, klub má zájem o dva hráče z NHL

Třinec - Hokejista Jiří Hudler se dnes zapojil do přípravy Třince a mohl by obléct dres Ocelářů v extraligových zápasech. Osmadvacetiletý útočník Calgary na začátku sezony hrál krátce za Lva Praha, ale poté kvůli problémům s třísly s nováčkem Kontinentální ligy spolupráci předčasně ukončil.

Jiří Hudler se raduje z branky
zdroj: AP autor: Jeff McIntosh

"Dnes začal trénovat, ale zatím se jedná jen o trénink," řekl generální ředitel třineckého celku Pavel Marek. Oceláři mají o bývalého útočníka Detroitu, který v NHL odehrál včetně play-off 475 zápasů a získal 247 kanadských bodů, zájem. "Musíme nějak reagovat na vývoj v NHL," poukázal Marek na skutečnost, že výluka zámořské soutěže podle všeho v dohledné době neskončí.

Hudler trénuje v Třinci, s klubem se zatím nedohodl

Podle mluvčího klubu Iva Pullmanna jsou jednání o Hudlerovi zatím v počátcích. "To, že tady trénuje, naznačuje, že zájem je oboustranný. Ale zatím se jedná jen o tréninky. To je vše, co k tomu momentálně lze sdělit," řekl Pullmann.

Kouč Josef Turek již v závěru minulého týdne v rozhovoru pro regionální vydání MF Dnes přiznal, že Třinec má zájem o dva hráče z NHL - obránce a útočníka. "Jsme v kontaktu se dvěma hráči, jasno bude během dvou tří dnů. Třeba to už bude překvapení na středu. Zájem o ně je také z KHL, takže uvidíme, jak to dopadne," uvedl Turek.

Zdroj
ČTK, ČT sport

Hlavní zprávy