Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
S hendikepem na vrchol, Havířov

Hokejový útočník Šatan bude pokračovat ve Slovanu

Bratislava – Sedmatřicetiletý slovenský hokejový útočník Miroslav Šatan s největší pravděpodobností stráví i další sezonu v dresu Slovanu Bratislava. Legenda slovenského hokeje podepsala s nováčkem KHL zkušební kontrakt.

Miroslav Šatan
zdroj: isifa/SME autor: Vladimír Šimíček

Dlouholetý kapitán slovenské reprezentace Šatan působil ve Slovanu už celou minulou sezonu a na rozloučenou s extraligou s ním získal titul. Český trenér Slovanu Rostislav Čada v úterý uvedl, že je se zkušeným útočníkem ústně domluvený, a dnes web KHL informoval o kontraktu na zkoušku.

"Miro trénuje a dohodli jsme se, že se v zápase představí následující týden," řekl Čada. Majitel čtyř medailí z mistrovství světa a účastník čtyř olympijských turnajů pravděpodobně poprvé v přípravě nastoupí v pátek 24. srpna v domácím utkání European Trophy proti Jyväskylä.

Odchovanec Topolčan Šatan odehrál více než 1 000 zápasů v NHL za Edmonton, Buffalo, New York Islanders, Pittsburgh a Boston. Největšího týmového úspěchu se dočkal v dresu Penguins, s nimiž v roce 2009 získal Stanley Cup.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy