Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Mažoretkový sport: MS 2021 Česko

Hokejisty Slovanu Bratislava by měl trénovat Čada

Bratislava - Hokejisty Slovanu Bratislava by měl v příštím ročníku Kontinentální ligy trénovat Čech Rostislav Čada. V průběhu mistrovských oslav to řekl současný kouč Jan Neliba a jeho slova potvrdil i generální manažer klubu Maroš Krajči. "Je to veřejným tajemstvím," uvedl Neliba v televizi TA3. Osmapadesátiletý trenér převzal slovenský tým v průběhu sezony a dovedl jej k triumfu v tamní extralize, který ale Slovan nebude obhajovat.

Rostislav Čada
zdroj: ČTk

"Angažování pana Čady je velmi pravděpodobné. Vše by se mělo uzavřít v nejbližších dnech," řekl Krajči. Bratislavský klub se přihlásil do KHL a vedení mezinárodní soutěže již potvrdilo, že má v plánu jej přijmout. Potřebnou licenci však ještě Slovan nezískal.

Sedmapadesátiletý Čada naposledy působil v Omsku, kde před začátkem sezony podepsal tříletou smlouvu. V prosinci jej ale vedení Avangardu, který momentálně hraje ve finále play-off KHL, propustilo. V minulosti Čada vedl švýcarský celek Ambri-Piotta, Plzeň, Kometu Brno nebo Košice. V sezoně 2006/07 působil krátce i ve Slovanu.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy