MS hráčů do 18 let 2024 Finsko

Hokejisté Univerzity Karlovy si poradili s hráči Bratislavy

Bratislava - Hokejisté Univerzity Karlovy ještě nenašli v Evropské univerzitní hokejové lize přemožitele. V prvním finálovém duelu na zimním stadionu Vladimíra Dzurilly sice s Paneuropa Kings Bratislava prohrávali v polovině zápasu po gólu Patrika Szabó 0:1. Ve třetí části se ale tempo hry zvýšilo a padly hned tři branky. Lukáš Rovný si nejprve připsal asistenci u gólu Ondřeje Krátkého a v 56. minutě pak sám zařídil hostům vedení. Už po deseti sekundách bylo srovnáno. Jozef Fabo si vynutil prodloužení, nastavených pět minut o vítězi nerozhodlo a v nájezdech vystřelil vítězství 3:2 Univerzitě Karlově kapitán Petr Hučko. Odveta se hraje ve čtvrtek na Hvězdě. "Sehráli jsme jeden z nejhorších zápasů v téhle sezoně. Už je dlouhá, teď bude záležet na přípravě a podle toho bude výsledek celé finálové série," uvedl Hučko.