Mezinárodní závody spřežení CAI Kladruby nad Labem

Hokejisté New Jersey bez Eliáše prohráli ve Philadelphii

New York - Hokejisté Philadelphie zvítězili v pondělním utkání NHL nad New Jersey 4:2, připsali si třetí výhru v řadě a pojistili si čtvrté místo v tabulce Východní konference. Letci rozhodli o svém triumfu v úvodu třetí třetiny, kdy za stavu 2:2 dvěma góly během 127 sekund získali rozhodující náskok.

Brankář Floridy Tomáš Vokoun
zdroj: AP autor: Chris O´Meara

V sestavě Ďáblů chyběl nejproduktivnější český hráč v NHL Patrik Eliáš. Zápas vynechal kvůli blíže nespecifikovanému zranění v dolní části těla, které si odnesl ze sobotního duelu s Bostonem.

Čtvrté vítězství během šesti dnů si připsali hokejisté Caroliny, kteří vyhráli 3:2 v prodloužení na ledě Floridy. Brankář Tomáš Vokoun pomohl Panterům k zisku alespoň jednoho bodu 28 zákroky a jeho tým se na 9. místě tabulky Východní konference bodově dotáhl na osmý Montreal.