Hokejisté Mladé Boleslavi podlehli doma Karlovým Varům 1:3

Mladá Boleslav - Hokejisté Mladé Boleslavi podlehli ve skupině o udržení v extralize doma Karlovým Varům 1:3 a jejich situace se stává kritickou. Na posledním místě tabulky už na třinácté Karlovy Vary ztrácejí šest bodů, hrát se budou ještě tři kola. Hokejisté Komety Brno porazili v devátém kole skupiny o udržení v extralize Kladno 5:4 po samostatných nájezdech. Hosté sice dokázali ve vyprodané hale Rondo čtyřikrát vyrovnat, ale v nájezdech jim druhý bod sebral Dopita.

Hokejisté Chomutova vyrovnali stav finálové série první ligy s Ústím nad Labem na 2:2 na zápasy. Druhé domácí utkání dnes vyhráli 5:2. Pátý duel se hraje ve středu v Ústí, pak se finále do Chomutova ještě jednou vrátí. Po sobotním vítězství v prodloužení dnes Chomutovští rozhodli zápas mnohem dříve. V druhé třetině zvýšili Kraft a autor dvou gólů Skořepa náskok domácího mužstva až na 5:1 a Ústí už dokázalo jen snížit.