Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Liga mistrů UEFA

Hokej fokus podcast: Kdy si Růžička v Hradci dupne a byla tiskovka v Olomouci za hranou?

Pikantní trenérské změny, emotivní až vulgární tisková konference a zajímavé posuny v tabulce. Finiš první čtvrtiny extraligy bavil. Nový díl Hokej fokus podcastu se kromě domácí soutěže zaměřil také na nominaci národního týmu na první test sezony, finský Karjala Cup. Proč Kometa vévodí domácí soutěži? Může efektivně fungovat duo s Vladimírem Růžičkou v Hradci? Co se dá vyčíst z nominace kouče českého týmu Miloše Říhy? Nejen o těchto tématech budou diskutovat komentátor ČT sport Tomáš Jílek, Jan Daněk z MF Dnes a rovněž Petr Musil z webu ctsport.cz. Moderuje Ondřej Nováček.

Stáhněte si nový díl Hokej fokus podcastu

Fotbal, hokej, biatlon i velo fokus podcast v iTunes - RSS - Soundcloud - YouTube - Spotify

Obsah nového dílu Hokej fokus podcastu:

I. část: Co dostalo Kometu na čelo extraligy, jsou největším problémem Liberce brankáři a proč se Karlovým Varům spílalo ohledně duelu s juniory Pardubic? (0:00)
II. část: Dokáže Růžička najít shodu v Hradci Králové s Martincem a měli by trenéři v návaznosti na tiskovku v Olomouci hodnotit zápasy odděleně? (29:53)
III. část: Napověděla Říhova nominace, že bude hned v úvodu sezony klást důraz na výsledky, a chybí v ní více nových tváří? (56:55)

Hudba použita ze skladeb:
Bam Bam - Oro Flash
Black Ant - Michael Vendette

Hlavní zprávy