Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Mezinárodní taneční festival Ústí nad Labem

Havlát si zahraje Utkání hvězd NHL

New York - Český hokejista Martin Havlát si podruhé v kariéře zahraje Utkání hvězd NHL. Útočník Minnesoty Wild byl povolán jako náhradník za nemocného Jevgenije Malkina z Pittsburghu. "Měl jsem jiné plány, ale moc rád je změním," řekl devětadvacetiletý Havlát. Při utkání v Raleighu, kde se v neděli All Star Game uskuteční, se nejproduktivnější hráč Wild (13 gólů, 30 přihrávek) potká s dalším českým útočníkem Patrikem Eliášem z New Jersey.

Havlát si Utkání hvězd v zámoří zahrál už v roce 2007, kdy v Dallasu vstřelil dva góly. "Je to velká čest být vybrán do týmu. Před lety to byl parádní zážitek, takže i teď se moc těším," uvedl bývalý útočník Ottawy a Chicaga.

Kromě Havláta byl dnes jako náhradník vybrán také obránce Phoenixu Keith Yandle. Utkání hvězd se měl původně zúčastnit také Aleš Hemský z Edmontonu, kvůli zranění se však omluvil, stejně jako obránce Tobias Enström z Atlanty. Kapitán Calgary Jarome Iginla se zápasu nezúčastní z rodinných důvodů a již dříve ho nahradil útočník Philadelphie Daniel Briere. Chybět bude také hvězdný Sidney Crosby z Pittsburghu, který se zotavuje po otřesu mozku.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy