Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Proti hendikepu

Gulaš skončil v Magnitogorsku a hledá si nové angažmá

Magnitogorsk - Český hokejový útočník Milan Gulaš patrně brzy ukončí angažmá v ruském Magnitogorsku. S týmem Kontinentální ligy má sice smlouvu do konce sezony, ale je na odchodu. Gulaš prý v klubu končí kvůli slabé produktivitě.

Milan Gulaš (vpravo) v utkání se Lvem Praha
zdroj: ČTK autor: Kateřina Šulová

"Mohu potvrdit, že o tom vedeme s Magnitogorskem jednání," řekl hráčův zástupce Robert Spálenka ze společnosti Sport Invest. Více ale neprozradil. Včetně toho, kde by mohla Gulašova kariéra pokračovat. "Už v tomto ohledu děláme nějaké kroky, ale nelze je konkretizovat dříve, než uzavřeme vše s Magnitogorskem," uvedl Spálenka.

V mužstvu, k jehož ofenzivním tahounům patří Jan Kovář, působí Gulaš od konce ledna, kdy přišel těsně před uzávěrkou přestupů z Plzně s nálepkou jednoho z nejproduktivnějších hráčů extraligy. V základní části minulé sezony KHL sice ve čtyřech vystoupeních nebodoval, ale poté zaznamenal v sedmi duelech play-off pět bodů za čtyři góly a nahrávku.

V tomto ročníku pod vedením trenéra Mikea Keenana Gulašova role postupně oslabila. Za 22 odehraných zápasů si sedmadvacetiletý hokejista, který v minulosti v extralize oblékal i dres Kladna a Českých Budějovic, připsal pět bodů (2+3).

Zdroj
ČTK, sport-express.ru

Hlavní zprávy