Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Branky, body, vteřiny

Zábranský zamíchal s asistenty v Kometě, Bělohlava střídá Zachrla

Rošádu v realizačním týmu připravil majitel hokejové Komety Brno Libor Zábranský. V Karlových Varech posadí na střídačku vedle sebe místo Radka Bělohlava nově Jan Zachrlu, který dosud vedl juniory, a Bělohlav přejde k juniorům. Z tribuny bude zápasy extraligového týmu sledovat a analyzovat Kamil Pokorný.

Kouč Komety Libor Zábranský chválí Petera Muellera po vstřelené brance
zdroj: ČTK autor: Václav Šálek

"Už po cestě z Varů jsem se rozhodl o přerozdělení úkolů v realizačním týmu a také o změně na postu hlavního trenéra juniorky. Tak jak dávám prostor mladým na ledě, tak chci pomoct s nabíráním zkušeností i našim mladým trenérům, mým asistentům," uvedl Zábranský na klubovém webu. Bělohlav, mistr světa z roku 1996, se z pozice jednoho z asistentů přesune na lavičku juniorů místo Zachrly.

Zábranský, který je zároveň i generálním manažerem Komety, se rozhodl změnit i role trenérů u extraligového týmu. "Jirka Horáček bude koučovat při utkání beky místo Kamila Pokorného. Kamil bude mít na starosti analýzu nejen naší hry v průběhu utkání pohledem z tribuny a o přestávce bude vše předávat klukům," řekl Zábranský. Přímo na střídačce jej tedy budou doplňovat jen Zachrla a Jiří Horáček.

Nikdo z dosavadního trenérského štábu Kometu neopouští. "Akorát jsem přerozdělil úkoly a kdo co bude mít na starosti. Fakt je ten, že po pěti šesti letech, co jsme společně u A týmu, jsou možná změny na místě," podotkl šestačtyřicetiletý Zábranský, který extraligový tým s krátkou přestávkou v minulé sezoně sám vede od února 2016.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy