Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
AZ-kvíz tentokrát s Fortunou

Říkali jsme, že se budeme rvát za každého stavu, přiznal olomoucký střelec Navrátil

Devět zápasů nebodoval, teď si spravil náladu. Dvěma góly rozhodl olomoucký útočník Jakub Navrátil dohrávku extraligy na ledě mistra z Třince. Přitom ještě před týdnem v Karlových Varech třiadvacetiletý hokejista po zahozených šancích roztřískal i hokejku.

Olomoucký Jakub Navrátil slaví gól s Davidem Škůrkem
zdroj: ČTK autor: Václav Pancer

Navrátil vyrovnal povedenou střelou z mezikruží a v předposlední minutě rozhodl z dorážky v přečíslení dva na jednoho, kdy dal na 3:2.

"Spadlo to ze mě. Ve Varech jsem to měl asi třikrát na hokejce, a pak jsem dal průchod emocím. Jsem šťastný, že jsem se konečně trefil," řekl Navrátil. U obou branek mu asistoval Karel Plášek, který nastoupil v extralize k prvním zápasu sezony po návratu ze zámoří.

Olomouc přitom ještě ve 52. minutě prohrávala 1:2. "Říkali jsme si, že to tady ukopeme a že se budeme za každého stavu rvát. Zítra máme volno, takže jsme se vydali," dodal restartovaný střelec. "Třinec má velmi zkušený a dobrý tým. Bylo těžké se přes ně prosazovat, ale naštěstí jsme to zvládli."

Duel byl přímým soubojem o třetí místo. "Na to jsme se nedívali. Brali jsme to jako každý zápas, a tak jsme se na něj i připravovali," řekl Navrátil, který pokazil trenérovi Ocelářů Zdeňku Motákovi první zápas proti jeho bývalému klubu. V Olomouci působil předchozích pět sezon.

"Jsme hlavně šťastní, že jsme zápas zvládli. Jestli proti nám stojí ten, nebo onen trenér, jsme neřešili. Spíš pro naše trenéry to bylo pikantnější, pro mě osobně moc ne. Porazit jsme ho chtěli, ale že by to bylo něco víc, to ne," dodal Navrátil.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články