Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
SP ve vodním slalomu 2024

Martinec rezignoval na post trenéra Komety

Patrik Martinec už není trenérem hokejistů Komety Brno. Po třech porážkách v úvodních třech extraligových zápasech rezignoval. O nové podobě realizačního týmu vedení klubu jedná.

Patrik Martinec
zdroj: ČTK autor: Monika Hlaváčová

"I když se naše cesty rozcházejí, chtěl bych celé organizaci poděkovat a hlavně do budoucna popřát, ať se Kometě daří," uvedl Martinec, který vedl brněnský klub od loňského prosince.

"Když se za svým angažmá ohlédnu, mrzí mě především výsledek loňského čtvrtfinále a pak samozřejmě nepovedený vstup do letošního ročníku, na základě kterého jsem se rozhodl rezignovat," řekl dvaapadesátiletý kouč.

V neděli hokejisté Brna nastoupí na ledě Mladé Boleslavi, které se vstup do nového ročníku také příliš nevydařil. Po třech kolech mají Středočeši dva body za páteční výhru 2:1 v Hradci Králové po samostatných nájezdech.

Martinec zažil v Kometě první extraligové angažmá v roli hlavního kouče. Dříve byl asistentem ve Spartě a v Českých Budějovicích.

Od předloňského března, kdy střídačku už poněkolikáté opustil majitel klubu Libor Zábranský, byl už třetím trenérem brněnského týmu po Jiřím Kalousovi a Martinu Pešoutovi.


Zdroj
ČT sport, ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články